על תכנון פיננסי שמעתם?

בזמן הסגר שעבר עלינו ב 2020 קרה מצב מוזר, קיבלנו כסף בחל”ת אבל לא היה על מה להוציא אותו, לחלקנו קיים כסף בעובר ושב ואין לנו מושג היכן להשקיע אותו.

ועכשיו השאלה, מה עושים עם הכסף ? איך ממנפים אותו?
נכון להיום, הריבית בבנק שואפת ל “0”, אז אין טעם להשקיע בבנק, אם נשאיר את הכסף הזמין בעו”ש הוא יבלע שם ונחזור להיות במינוס, או במקרה הגרוע לא יניב שום רווח.

ברור לכולם שעדיף להוציא את הכסף מהבנק – אבל לאן??
בזמן הקורונה קרו עוד מספר דברים מעניינים, צצו הרבה חברות טכנולוגיות בתחומים שונים, כל אחת מהן פותרת בעיות אחרות כגון אבטחת סייבר, רובוטיקה מתקדמת וכו’.
במידה וברשותכם כסף זמין ששוכב סתם כך בבנק, אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו כדי לדעת איזו אפשרות טובה יותר עבורכם.

גם אם הכסף מושקע כבר במוצר פיננסי זה או אחר, עדיין כדאי לוודא שהכסף עושה את התשואות הגבוהות ביותר , בעלויות הנמוכות ביותר.

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו לתכנון פיננסי, נבדוק את המוצרים הפיננסיים שכבר יש לכם, נעשה לכם סדר ונכין לכם תכנית מתאימה לצרכים שלכם וליכולותיכם.

את התכנון הפיננסי מתחילים בבדיקת מספר פרמטרים כגון: האם הכסף נזיל או שהוא כבר מושקע במוצר פיננסי אחר? למה מיועד הכסף? לאיזה טווח של שנים? ועוד
במידה והכסף מושקע – האם הוא מושקע במוצר הפיננסי הנכון עבורכם?

ישנם מוצרים פיננסים שמקבלים עליהם הטבות במס – האם המוצרים הפיננסים בהם השקעת נותנים הטבות מס?

מה שחשוב לבדוק הוא: התשואה שהמוצר השיג בשנה האחרונה ובשנים האחרונות, הטבות המס שמקבלים או המס שצריך לשלם ודמי הניהול שמשלמים עבור ניהול הכסף.

למה לנו לקחת דווקא את התכנון הפיננסי שלכם?
מתכנן פיננסי זה מקצוע חדש יחסית, בעבר היו נעזרים בחברות פיננסיות שונות שכל אחת מהן הציעה את המוצר שאותו היא משווקת. המתכנן הפיננסי הוא בעצם יועץ חיצוני שלא עובד אצל אף אחת מהחברות ומציע את המוצר המתאים ביותר עבורכם בצורה אובייקטיבית לחלוטין.

צריך לוודא שהמתכנן הפיננסי שמסייע לכם עבר הסמכה מטעם משרד האוצר ויש לו רישיון לעסוק בזה.
מתכנן כזה, יכול לוודא שתקבלו את התשואות הגבוהות ביותר עבור הכסף שלכם וידע לפזר את ההשקעות בין המוצרים הפיננסים השונים בצורה מחושבת וטובה.

או.קי הבנו – אז מה עלות הבדיקה?
הבדיקה הראשונית היא ללא עלות ובלי התחייבות מצדכם.

צלצלו אלינו ובקשו בדיקה של התיק הפיננסי שלכם 03-6323950

צריכים עזרה או ייעוץ?

העתיד שלכם קורה היום
התקשרו 03-6323950