ליווי משקיעים בנדל”ן

מחפשים הכנסה פסיבית של אלפי שקלים בחודש?
מעוניינים לגוון את ההשקעות גם בנדל”ן?

אנו נלווה אתכם מאלף ועד תו, בהשקעת נדל”ן שתביא לכם עוד משכורת הביתה – היום או בעתיד.

אצלנו תקבלו ליווי אישי צמוד ומקצועי להשקעת נדל”ן בדירות פינוי בינוי, עם פוטנציאל השבחה והגדלת הכנסה. לאחר סיום הפרויקט, הדירה שרכשתם עתידה להכפיל את ערכה – ואתם צפויים לגרוף את כל התשואה.

יתרונות ייחודיים לאורלי יונאי Family Office:

  • השקעות בפרויקטים המיועדים לפינוי בינוי.
  • ליווי של יועץ משכנתאות מקצועי – בעלות סמלית (במקום אלפי שקלים).
  • טיפול של עורך דין מקצועי וייעודי בתחום הנדל”ן – בעלות נמוכה.

כן אני רוצה משכורת חודשית נוספת >>


למה דווקא דירה להשקעה

אם יש דבר אחד שמבטיח לנו קצת יציבות בחיים הלא יציבים האלה, הרי שזהו נכס נדל”ן. מרגע שיש דירה או בית בבעלותנו, מתרבות האפשרויות העומדות בפנינו: השכרת הנכס וקבלת שכר דירה חודשי; השבחת הנכס; מכירת הנכס ומינוף לטובת דירה גדולה יותר… וכן הלאה.

למה דווקא בפרויקטים של פינוי בינוי
פרויקט פינוי בינוי מבטיח לנו עלייה משמעותית בערך הנכס, בעתיד , בלי שנצטרך לנקוף אצבע. כל העלויות הן על הקבלן המבצע, בזמן הבנייה אתם ממשיכים לקבל שכר דירה ובסיום אתם מקבלים דירה גדולה פי כמה, שעשויה להכפיל את ערכה. תוכלו לגבות שכר דירה גבוה יותר, או למכור את הדירה החדשה שלכם ולהשתמש בכסף למטרות אחרות.

אבל הדירות של ימינו ממש יקרות…
למזלנו הרב יש מגוון רחב של אפשרויות, שמתאימות לכל אחד לפי יכולתו: הן מי שיכול ורוצה להשקיע בדירה של 800 אלף שקל, והן מי שרוצה ויכול להשקיע בדירה להשקעה של 1.5 מיליון שקל.

החוכמה היא למצוא את הנכס הנכון במחיר הנכון לכם.
בדיוק כאן נכנס הליווי המקצועי של אורלי יונאי Family Office.


מי אנחנו ולמה דווקא איתנו

אורלי יונאי Family Office עוסקת בתחומי הביטוח, ההשקעות והפיננסים כבר 24 שנה. מאחוריה מאות ואף אלפי לקוחות שקיבלו שירות שלא יסולא בפז, הן בתחומי הביטוח והפיננסים והן בתחום ההשקעות.

לאחרונה אנו מגוונים את ההשקעות של לקוחותינו גם בדירות באתונה ובארץ.

כמו כן אורלי מיישמת את אותן שיטות גם בחייה האישיים, מה שאיפשר לה לקנות דירות לכל ילדיה. נאה דורש, נאה מקיים – ויש לכם על מי לסמוך שיוביל אתכם בדיוק למטרה שלכם.

מה אומרים לקוחותינו >


ליווי ברכישת דירה להשקעה – שלבי התהליך

שלב 1 – מיפוי פיננסי:
נשב יחד עם המומחים של אורלי יונאי Family Office, נבדוק את סך הנכסים הקיימים ולכם ונוודא מהיכן ניתן להשיג את ההון העצמי הדרוש לרכישת דירה. כמו כן נפרוס עבורכם את כל אפשרויות המימון הזמינות לכם.

שלב 2 – איתור הנכס:
אנו נלווה אתכם בבחירת הנכס המתאים, הן מבחינת מחיר והן מבחינות נוספות כגון מיקום, מצב פרויקט הפינוי-בינוי ועוד. כך תבטיחו לעצמכם דירה שעומדת לקבל שדרוג משמעותי.

שלב 3 – ייעוץ משכנתא:
יועץ המשכנתאות שלנו יקבל מספר הצעות למשכנתא ממיטב הבנקים, ויוודא שאתם תקבלו משכנתא במסלול המשתלם ביותר. כל שנותר לכם הוא לבחור את ההצעה הטובה ביותר. עלות הייעוץ סמלית (במקום אלפי שקלים במצב רגיל) והליווי הינו לכל אורך התהליך, כולל חתימה בבנק.

שלב 4 – ליווי משפטי:
עורך הדין שלנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך, כדי לוודא שהכול עומד בתקנים ובחוקים הדרושים: בדיקת מצב הנכס, הסכם הרכישה, רישום בטאבו ועוד.

שלב 5 – סיום:
ברכותינו, יש לכם דירה להשקעה!

כן אני רוצה משכורת חודשית נוספת >>

 

צריכים עזרה או ייעוץ?

העתיד שלכם קורה היום
התקשרו 03-6323950