תיכנון תוכניות חיסכון
FAMILY DREAMS

אין כמו בבית. שהרי, עבור מרבית האנשים בית המגורים על תכולתו נחשבים לרכושם היקר ביותר. מסיבה זו, אין זה מפתיע כי חלק גדול מבעלי הנכסים דואגים להגן על מבצרם באמצעות ביטוח מבנה ורכוש, שיספקו להם הגנה מיטבית במקרים של פריצות וגניבות, נזקי צנרת, פגעי טבע ועוד.

מה זה ביטוח רכוש?

ביטוח רכוש, או בשמו המקצועי, ביטוח תכולה מספק הגנה ועומד לצד בעלי הנכס בעתות צרה כתוצאה לנזק בתכולת הבית, נזק שנגרם לעובדי משק הבית או מי שביקר במקום (בעלי מקצוע או אורחים). מתאים לבעלי דירות או בתים פרטיים.

מה זה ביטוח מבנה?

ביטוח מבנה מכסה את הנזקים של מבנה הנכס ומה שמחובר אליו. כתנאי לקבלת משכנתא מהבנק יש לעשות ביטוח מבנה על גובה המשכנתא. אולם, כדאי לדעת שברגע שהחוב קטן או שהמשכנתא מסתיימת הביטוח מסתיים יחד איתה.

עם אורלי יונאי סוכנות לביטוח הבית שלכם מוגן

עובדים עם
כל חברות הביטוח

ליווי אישי
בקרות מקרה ביטוחי

סוכנות בוטיק שמכירה
אתכם באופן אישי.
התאמת פוליסה מדויקת

מחפשים עבורכם
את העלויות הנמוכות.

אורלי יונאי סוכנות ביטוח תתפור לכם ביטוח בהתאם לצרכים שלכם. בין שמדובר על דירה להשקעה שמיועדת לשכירות, במטרה להגן על הנכס שלכם בכדי שיעבוד עבורכם לאורך שנים בצורה היעילה ביותר, או בית פרטי למגורים.

ראש שקט. בית בטוח

הבית שלכם אמור לשמור אתכם מוגנים. אולם, תקלות ותאונות (שריפות, פיצוץ בלוני גז, פגעי מזג אוויר ועוד) הן חלק מהחיים. ההגנה המיטבית לבית שלכם מורכבת מביטוח מבנה וביטוח רכוש. בזכות שילוב של שתי הפוליסות תוכלו להבטיח שלא תישארו ללא קורת גג במקרים שהבית ניזוק. אולם ניתן גם לעשות רק ביטוח אחד מהשניים.

ביטוח דירה שמתאים לבית שלכם

הגנה מפריצות וגניבות

הסטטיסטיקה אומרת כי בכל שעה מרחשות 3 פריצות לבתים בישראל. אל תגידו "לי זה אל יקרה". פריצות לבתים יוצרות נזק למבנה ולרכוש. ביטוח מתאים יספק לכם הגנה מלאה עבור תכולת הבית.

קביעת שווי הדירה ותכולתה

בהתבסס על מיקומה, שטחה, סוג הנכס (בית או דירה), ותכולתה.

הגנה מפני שריפות

כיסוי שמספק פיצוי מנזקי אש, בהתאם לחומרת הנזק. מתאים לבתים פרטיים, דירות, מבנים תעשייתיים, ועסקים. יכול להיות כחלק מביטוח מבנה, מביטוח רכוש או שניהם.

תיקוני תקלות ונזקים בבית

כדוגמת נזקי צנרת, רעידות אדמה, נזקים לצד שלישי כאורחים או עוברי אורח, תאונות לעובדי משק בית, ועוד.

מעוניינים ברכישת ביטוח מבנה ורכוש?

צרו קשר עמנו ורכשו את הפוליסה המתאימה לכם!
התקשרו 03-6323950