בדיקת תיק ביטוח

מתי לאחרונה עשיתם בדיקת ביטוחים?
ביררתם אם אתם משלמים על כפל ביטוחים שלא יתגמל אתכם בהתאם. האם זכרתם להכניס את כל בני המשפחה תחת מטריית כיסויי הביטוח? האם אתם זוכרים מי המוטבים בכל תכנית? האם התוכניות שלכם שודרגו בהתאם לטכנולוגיות הרפואיות החדשות?

בדיקת הביטוחים הקיימים שלכם נועדה לעשות סדר משפחתי מקיף בביטוחי הבריאות, תאונות אישיות, מחלות קשות, בכדי לוודא שהתוכניות שפתחתם לפני שנים רבות עדיין מתאימות לצרכי המשפחה.

הבדיקה נעשית על ידי משווק בעל רישיון פנסיוני שמכיר את מגוון התוכניות של חברות הביטוח ויודע להתאים עבורכם את המתאימות ביותר.

ניתוח והתאמת תיק ביטוח

בדיקת והתאמת התיק הביטוחים הינו תהליך קצר יחסית עבורכם.
אנחנו נעשה את העבודה מאחורי הקלעים תוך שקיפות מלאה על התקדמותו.

איך זה עובד?

איסוף נתונים

אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר. עוד לפני הפגישה הראשונה אנחנו מבררים ומקבלים מידע מקיף על כל התוכניות הביטוחיות שקיימות על שמכם ועל שם בני משפחתכם. קבלת המידע מותנה באישור חתום מטעמכם, המשרד פונה עם קבלת אישורכם לאתרי משרד האוצר למשיכת המידע הרלוונטי הקיים.

פגישת איתור צרכים

בפגישת ההיכרות אנו מבררים את סטטוס המשפחה כיום (צפי להרחבת המשפחה, החלפת מקום עבודה, רכישת דירה עתידית ועוד), תוך התחשבות בתחנות החיים הצפויות. ביחד נתאים עבורכם את התוכניות הטובות ביותר, כך שירכיבו תיק מקיף שייתן מענה בקרות מקרה ביטוח יתאים לצורכי המשפחה למצבכם הכלכלי. כל זאת על ידי הוזלת עלויות הביטוחים.

התאמת התיק הביטוחי

באורלי יונאי סוכנות לביטוח, אנו עובדים עם כל חברות הביטוח ונהנים מהטבות ייחודיות לסוכנות הכוללות עלויות ומחירים מהנמוכים בשוק. בסיום פגישת ההיכרות, נערוך תכנון יסודי של התיק הביטוחי. לאחר הפגישה, אנו עושים עבורכם את ההתנהלות מול חברות הביטוח, תוך שקיפות מלאה על כל התהליך.

למה זה כדאי?

יצירת תיק הוליסטי

בחינה מעמיקה של כל הביטוחים שלכם, והתאמת תוכניות שיתאימו לכם מחד ויגנו עליכם מאידך.

התיק הביטוחי הטוב ביותר

אצל הרבה משפחות, בתיק הביטוחי קיימות פוליסות שונות. חשוב במעלה לבחון את התיק פעם בשנתיים, או כשיש שינויים בחיים, בכדי לקבל את התוכניות הטובות והמתאימות ביותר.

הוזלת עלויות

בין שמדובר על כפל ביטוחים, בקשת הנחות, או התאמת תוכניות רלוונטיות ללקוח.

כיסוי מושלם

כיסוי מושלם שכולל ביטוח בריאות משודרג, עם כיסוי לטכנולוגיות האחרונות ברפואה, ביטוח מחלות קשות חדשני, תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה.

התקדמו עכשיו לתיק ביטוחים רלוונטי יותר עבורכם

החיים קורים עכשיו! בואו להוזיל עלויות ולמקסם תשואות.
התקשרו 03-6323950